Čistota s lehkostí
Centrální vysavače SMART Centrální vysavače SMART Centrální vysavače SMART Centrální vysavače SMART Centrální vysavače SMART Centrální vysavače SMART

O společnosti

Naše firma byla založena v roce 1993 pod názvem VATOON s.r.o. a začala jako první v České republice s distribucí centrálních vysavačů SMART. „Od roku 1994 je v Ostravě oficiální obchodní zastoupení pro Moravu.“

V roce 1994 tyto produkty získaly ocenění na výstavě For Habitat v Praze. Prestiž značky výrazně posílila, když v roce 1998 byla začleněna do skupiny Electrolux. Tímto se zrychlil vývoj nových produktů a výrazně se zvětšil sortiment.

V roce 2008 byla podepsána smlouva s firmou ELECTROLUX Central Vacuum Systems o zastoupení pro ČR, SR a Rakousko a současně ukončena distribuce produktů Smart. V současné době má firma SMART-VAC nejširší nabídku v oboru centrálního vysávání, dodává značky Electrolux, Zanussi a Drain vac. V roce 2010 rozšířila sortiment navíc o shozy na prádlo a čističky vzduchu.

Naše firma poskytuje: poradenství, cenové nabídky vč. technických návrhů, maloobchodní i velkoobchodní prodej, záruční a pozáruční servis.

Díky těmto komplexním službám a kvalitním produktům má dnes firma SMART-VAC velkou rodinu spokojených zákazníků. Věříme, že i Vy, budoucí zákazníci, rozšíříte tyto řady.

Ing. Lubomír Čermák

Logo shozy Smart Logo Electrolux Logo Zanussi Logo Drain Vac

Tel: 596 942 492
Mobil: 602 533 360

© SMART-VAC s.r.o., Veškerá práva vyhrazena | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.